вул. Зелена, 145, м. Львів, Україна, 79035

Для Вашої зручності на нашому підприємстві Ви можете скористатись послугою порізки металу за допомогою стрічкової пили, що дасть Вам змогу зберегти свій час та отримати готові деталі заданої довжини у стислі терміни. Стрічкова пила призначена для порізки на мірні заготовки суцільного та профільного матеріалів, а саме: - Прутків будь-якого січення - Труб круглих та профільних - Швелерів - Кутників Наші технічні можливості дозволяють обробляти вищеперелічені матеріали з габаритними розмірами до 400 мм та довжиною до 12 м.

 

 

При виготовленні металоконструкцій в якості альтернативи зварним та різьбовим з’єднанням все частіше використовується гнуття труб. Це можна пояснити рядом переваг, які надає використання гнутих заготовок:

  • Зниження матеріалоємності
  • Зменшення затрат часу у порівнянні з зварними та різьбовими з’єднаннями
  • Переваги у герметизації в порівнянні з різьбовими з’єднаннями
  • Кращий зовнішній вигляд продукту

ТОВ «Гідралік-Партнер» пропонує своїм клієнтам послугу гнуття труб методом намотки. Цей метод являє собою намотування трубної заготовки на головку для гнуття заданого радіуса. Використання найновітнішого обладнання забезпечує високу точність до ±0,1°, що дозволяє використовувати отримані гнуті деталі у таких галузях як: хімічна, меблева, судно та машинобудівна.

Діаметр

Від 5 до 48 мм

Максимальний кут гнуття,

180°

Радіус гнуття

Від R10 до R380 (за запитом до R1000)

Точність гнуття

до ±0,1°

 

Гідроциліндр - це складова частина гідравлічних систем машин та механізмів, яка потребує регулярного догляду та технічного обслуговування. 

Серед проблем, які найчастіше виникають при експлуатації гідроциліндрів:

        - Знос ущільнень в результаті інтенсивної експлуатації, внутрішнє перетікання між порожнинами

         - Деформування та механічні пошкодження штока

        - Знос гільзи гідроциліндра

        - Знос і механічне пошкодження посадочних місць кріплення гідроциліндра

ТОВ "Гідравлік Партнер" пропонує Вам послуги з виготовлення та ремонту гідроциліндрів за адресою: м. Львів, вул. Зелена 131.